مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

جدیدترین مقالات سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM

معرفی بهترین نرم افزار CRM ایرانی | بهترین شرکت CRM در ایران
معرفی بهترین نرم افزار CRM ایرانی | بهترین شرکت CRM در ایران

معرفی بهترین نرم افزار CRM ایرانی | بهترین شرکت CRM در ایران

Print Email

امروز در مقاله بهین تک گستر سعی داریم در مورد بهترین و پر طرفدارترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان فارسی و ایرانی صحبت کنیم ولی در ابتدا به برخی از سوالاتی که ذهن مدیران ایرانی در خصوص تهیه این نرم افزار آشفته کرده است خواهیم پرداخت :

کدام شرکت بهترین نرم افزار CRM فارسی و ایرانی را عرضه می کند ؟

بهترین نرم افزار CRM ایرانی چیست ؟

بهترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسی را در ایران از کدام شرکت می توان تهیه نمود؟

کدام نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسی سازی شده و امکانات نظیر تقویم شمسی را در خود دارد؟

بهترین نرم افزار CRM فارسی چیه و کدام نرم افزار ایرانی میتواند بخش های فروش ، بازاریابی و پشتیبانی سازمان را مدیریت کند؟

نرم افزار CRM چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

آیا نرم افزار های فارسی شده CRM را میتوان به صورت اختصاصی شخصی سازی نمود؟

معرفی بهترین نرم افزار CRM ایرانی | بهترین شرکت CRM در ایران

همواره مدیران ایرانی به دنبال نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریانی هستند که بتواند نیاز های سازمان های آنها را به چشم چشمگیری حل و فصل نماید . اگر با واژه CRM به خوبی آشنا نیستید میتوانید مقاله بهین تک گستر را در قالب " معنی CRM چیست ؟ " را مطاعه نمایید.

این نرم افزار اگر بتواند نیاز های زیر را در مرحله اجرایی حل نماید می تواند به عنوان نرم افزار CRM خوب در ایران تعریف شود :

·        نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان شامل مدیریت تیکتینگ باشد

·        بتوان مدیریت قرارداد را با نرم افزار CRM  انجام داد

·        بتوانیم پرسنل و همکاران را در بخش های مختلف شرکت و سازمان با نرم افزار CRM مدیریت نمود

·        بتوانیم مدیریت وظایف برای هر فرد را با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری کنترل نمود و به عبارتی هر فردی بتواند وظایف روزانه خود را در نرم افزار CRM تعریف نماید.

·        پرونده های مشتریان و اسناد و مدارک آنان را با این نرم افزار مدیریت نمود

·        بخش های خرید ، فروش و انبارداری را در سیستم ارتباط با مشتریان به خوبی مدیریت و کنترل نمود.

·        مشتریان و سرنخ های سازمانی را در نرم افزار CRM  به خوبی بتوان تعریف و مدیریت نمود. می توانید در سایت بهین تک گستر مقاله " سرنخ در CRM چیست ؟ " را مطالعه نمایید و اطلاعات بیشتری در این خصوص دریافت نمایید.

·        هر فردی با توجه به وظیفه ای که در سازمان دارد وظایف خود را در نرم افزار CRM نیز داشته باشد و یا به عبارتی پردش کار اختصاصی بتوان برای نرم افزار CRM  تعریف نمود.

·        بتوانیم بدون نیاز به نرم افزار دیگری فاکتور و پیش فاکتور را برای مشتریان جدید صدور نمود.

·        کلیه نیازهای کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی را با سیستم CRM پیش برد.

در قسمت ویژگی و امکانات نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان بهین تک گستر میتوانید اطلاعات بیشتری در خصوص این ویژگی ها کسب نمایید.

استفاده از نرم افزار CRM بهین تک گستر که به صورت اختصاصی فارسی سازی و بومی سازی شده است میتوانید کلیه نیازهایی که مشاغل دارند را به صورت اختصاصی حل نماید. شما میتوانید در مقاله نرم افزار CRM برای چه مشاغلی مناسب است ؟ " را مطالعه نمایید.

بهین تک گستر با ارائه و پیاده سازی تخصصی نرم افزار CRM برای مجموعه های مختلف در ایران توانسته است کسب و کار های بسیاری را در ایران به مرحله اتوماسیون اداری کسب و کار برساند و تواسنته کلیه نیازهای آن ها را بر طرف نماید.

 

چگونه میتوانیم بهترین نرم افزار crm ایرانی و فارسی سازی شده را خریداری کنیم ؟

بهین تک گستر به عنوان پیشرو در ارائه نرم افزار های مدیریت ارتباط با مشتریان CRM در ایران و به عنوان یکی از بهترین شرکت های تخصصی پیاده سازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری با ارائه و تدوین پکیج های شرکتی و سازمانی و حرفه ای آماده است بهترین راه حل های نرم افزاری را در خصوص تهیه و خرید نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM فارسی را به مشتریان خود ارائه نماید.

شما می توانید جهت خرید نرم افزار CRM و همچنین اطلاع از قیمت نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسی به بخش تعرفه وب سایت شرکت نرم افزار CRM بهین تک گستر مراجعه نمایید.

 

Last modified on سه شنبه, 15 مرداد 1398 11:10
(0 votes)

Press enter to search
Press enter to search