مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

ویژگی و امکانات نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM

  • Home
  • ویژگی های CRM

واژه CRM مخفف Customer Relationships Management که ما در ایران به نام سیستم مدیریت ارتباط با مشتری می شناسیم. در حقیقت این سیستمها راهکاری هستند برای جمع آوری نیازها و رفتارهای تجاری مشتریان تا به ایجاد روابطی قویتر با آنها منجر شود. در ادامه به برخی از ویژگی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM بهین تک گستر به صورت جامع میپردازیم.

مدیریت تیکتینگ در سیستم ارتباط با مشتری CRM

 یکی از عواملی که در موفقیت کاری شرکت شما تاثیر مستقیم دارد، ارتباط تضمین شده و بدون تاخیر مشتریان با بخش های مختلف شرکت و همچنین تماس کلیه بخش های شرکت با یکدیگر می باشد. شما با امکانات مدیریت تیکتینگ در سیستم ارتباط با مشتری CRM این نیاز خود را برطرف نمایید.

تیکتینگ در CRM

مدیریت قرارداد و پروژه ها در CRM

در نرم افزار CRM بهین تک گستر، هر قراردادی بصورت پیش فرض دارای فیلد های “تاریخ شروع”، “تاریخ پایان”، “مبلغ قرارداد”، “شماره قرارداد” هست. علاوه بر این فیلد ها هم می تونیم فیلد هایی رو به هر کدوم از قرارداد هایی که ساختیم، اضافه کنیم.شما با امکانات مدیریت قرارداد و پروژه ها در CRM این نیاز خود را برطرف نمایید.

اطلاعات بیشتر
مدیریت وظایف و رویداد در CRM

مدیریت وظایف و رویداد در CRM

آیا تا به حال پیش آمده فراموش کنید چه کارهایی را در طول هفته باید انجام می داده اید؟ هرکدام از این وظایف به کدام مرحله رسیده اند؟ کدام وظایف را به همکاران خود واگذار کرده اید و آیا این وظایف محول شده انجام شده است؟ در مدیریت وظایف و رویداد میتوانید از این امکان برخوردار شوید.

Get Started

مدیریت کاربران و پرسنل در CRM

در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان بهین تک گستر این امکان وجود دارد که هر یک از کاربران بصورت همزمان از زبان و تقویم مجزا استفاده کرده و اطلاعات وارد شده توسط هر کاربر قابلیت تبدیل توسط سیستم را دارد. شما میتوانید با ویژگی مدیریت کاربران و پرسنل در CRM بهین تک گستر نیاز خود را برطرف نمایید.

Get Started
مدیریت کاربران و پرسنل در CRM
مدیریت اسناد و مدارک در CRM

مدیریت اسناد و مدارک در CRM

با امکان و ویژگی مدیریت اسناد و مدارک در سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان CRM بهین تک گستر امکان مديريت،ارائه، دسترسي، نگهداری، تحليل و يكپارچه‌سازی اطلاعات بين منابع مختلف را در سازمان خود خواهید داشت.

Get Started

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

مدیریت فروش و انبارداری در سیستم ارتباط با مشتری CRM

در قسمت انبارداری نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، مدیران میتوانند بر ورود و خروج، پیگیری سفارشهای جدید در زمان اتمام محصولات و همچنین بخش ها و زمینه های فروش کالا سازمان خود نظارت موثر داشته باشند.

Get Started

مدیریت مشتریان سازمانی در سیستم ارتباط با مشتری CRM

این که در بخش مشتری مداری برای سازمان چه کاری انجام دهیم و به چه صورت اطلاعات کلیه مشتریان را که با آنها سر و کار داریم را مدیریت نماییم و به راحتی به اطلاعات هر مشتری خاص و عمومی دست پیدا کنیم از مواردی است که در CRM ما تعبیه شده است.

Get Started
فاکتور و پیش فاکتور در CRM

فاکتور و پیش فاکتور در CRM

بهین تک گستر با ایجاد قسمت صدور فاکتور و پیش فاکتور مشکل و امور تکراری ایجاد فاکتور و پیش فاکتور و تکمیل اطلاعات شخصی مشتریان اعم از نام و نام خانوادگی و تلفن و آدرس ، ثبت شمار و دیگر را برای شما راحت نموده است.

Get Started

ایجاد گردش کار در نرم افزار CRM

لول بندی شرکت و یا همان Workflow در سازمان از مواردی است که مدیران شرکت علاقمند هستند به طور اتوماتیک و اتوماسیون وار در سازمان و شرکت آنها رعایت گردد، این مورد یکی از ویژگی های نرم افزار بهین تک گستر است که در آن تعبیه شده است.

Get Started
ایجاد گردش کار در نرم افزار CRM
مدیریت بازاریابی و فرصت در CRM

مدیریت بازاریابی و فرصت در CRM

بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی و سرمایه گذاری بخش های پویا و پر سود در بخش بازاریابی و فرصت های تبلیغاتی و برندینگ در CRM بهین تک گستر میتواند بهترین راهنمای سرمایه گذاری درست شما در بازار باشد تا به بالاترین میزان اثر بخشی بازاریابی دست یابید.

Get Started
Press enter to search
Press enter to search