مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

مزایای استفاده از نرم افزار CRM تحت وب فارسی بهین تک گستر چیست؟

مزایای استفاده از نرم افزار CRM تحت وب فارسی بهین تک گستر چیست؟

Print Email

نرم افزار های مدیریت ارتباط با مشتریان یکی از بهترین نرم افزار های سازمانی است که میتوان با آن تمامی ضعف های یک سازمان را حل و فصل نمود. همواره نرم افزار ها انواع مختلفی دارند که در ادامه به ویژگی و مزایای استفاده از بهترین نرم افزار CRM فارسی خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از نرم افزار CRM تحت وب فارسی بهین تک گستر چیست؟

نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان CRM تحت وب فارسی قادر است نیازهای زیر را در سازمان حل نماید :
دسته بندی مشتریان شما با نرم افزار CRM 
اگر شما مشتریانی که دارید که دسته بندی آنها در سازمان به صورت سنتی و با نرم افزار های مبتنی بر مایکروسافت و اکسل انجام می شود همیشه این نگرانی وجود دارد که مشتریانی از قلم افتاده و سرویس دهی شما به مشتریان تحت شعاع ان قرار بگیرد. لذا استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان تحت وب بهین تک گستر این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که نه تنها در شرکت و سازمان بلکه در هر کجا که باشید به راحتی به اطلاعات مشتریان خود دسترسی داشته باشید.

نرم افزار بانک اطلاعاتی مشتریان: اطلاعات مشتریان را یکجا داشته باشید

به شدت بین شرکت ها پیش آمده که اطلاعات سفارش های آن ها در نرم افزاری مجزا دسته بندی شده و در نرم افزاری دیگر بخش حسابداری آنها ذخیره سازی می گردد و همچنین اطلاعات پایه و اولیه آنها نیز در نرم افزاری دیگر نگهداری می شود.
همه این موارد باعث می شود که دسترسی به اطلاعات و بانک اطلاعاتی مشتریان به شدت سخت شود و عدم دسترسی به بانک اطلاعاتی مشتریان نیز می تواند باعث این مشکل در سازمان شود که از وضعیت مشتری در شرکت بی خبر گردیم. نرم افزار بانک اطلاعاتی مشتریان تحت وب بهین تک گستر این راه حل را در اختیار مشتریان خود خواهد گذاشت تا با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان متناسب با کلیه مشاغل ( مقاله CRM برای کسب و کارها را مطالعه نمایید ) نیازی به نرم افزار دیگر نداشته باشید. شما می توانید با نصب و راه اندازی نرم افزار CRM تحت وب در سازمان خود به راحتی به سامانه ثبت و بایگانی اطلاعات مشتریان دسترسی داشته باشید.

گزارش گیری از وضعیت مشتریان : ویژگی بارز نرم افزار CRM تحت وب بهین تک گستر

آیا یک مشتری نیاز به خدمات جدید شما دارد ؟
آیا مشتریان قدیمی در مرحله ای درست از سرویس گیری از خدمات شما قرار دارند
آیا مشتریان شما می توانند به فرصت جدید برای خدمات دیگر سازمان شما تبدیل گردند یا خیر ؟
آیا نرم افزاری در خصوص تحلیل بازار و تحلیل وضعیت مشتریان وجود دارد؟
چگونه با استفاده از نرم افزار CRM از مشتریان خود گزارش گیری نماییم ؟
تمامی موارد بالا از جمله سوالاتی است که صاحبان کسب و کار در سازمان خود با آن مواجه هستند اگر نرم افزاری بتواند موارد بالا را در بخش مدیریت سازمان حل نماید می تواند به راحتی از وضعیت مشتریان در سازمان گزارش دریافت نمود.

ساماندهی بازاریابی و پروژه های داخلی شرکت با نرم افزار تحت وب بهین تک گستر

اگر در بخش بازاریابی شرکت خود دچار ضعف شدیدی هستید و نیاز دارید تا با یک نرم افزار کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی خود را مدیریت نمایید و بدانید به ازای تبلیغات و بازاریابی که شما انجام  میدهید چه میزان بر پروژه های شما افزوده میشود و کدام رسانه تبلیغاتی و کدام کمپین بازاریابی می تواند برای شما مشتریان بیشتری را به ارمغان بیاورد میتوانید از بخش ساماندهی کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی و مدیریت پروژه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان بهین تک گستر استفاده نمایید.

تمامی موارد بالا گوشه ای از امکانات نرم افزار تحت وب بهین تک گستر می باشد و شما می توانید جهت مشاهده دیگر ویژگی های کلیدی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM تحت وب فارسی به بخش  " ویژگی و امکانات نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM " مراجعه نمایید.

بهین تک گستر : تخصصی ترین شرکت نرم افزار CRM در ایران
برخی از دیگر مقالاتی که میتوان شما را در انتخاب و خرید نرم افزار CRM راهنمایی نماید :
نرم افزارCRM چیست ؟
معنی CRM چیست ؟
مدیریت تیکتینگ در نرم افزار CRM
لیست قیمت نرم افزار CRM

Last modified on چهارشنبه, 23 مرداد 1398 07:51
(0 votes)

Press enter to search
Press enter to search