مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

معرفی بهترین نرم افزار دورکاری پرسنل و کارمندان در شرایط کرونا

گاهی اوقات شرایط موجود در دنیای اقتصاد و شرایط کسب و کار های بومی در ایران نیاز به شرایط فورس و شرایط اضطرار دارد که می بایست از نرم افزار هایی که قابلیت دور کاری دارند استفاده نمود. استفاده درست و شناسایی دقیق این نمونه نرم افزار ها می تواند هم در وقت پرسنل ، مدیران و کارمندان صرفه جویی نماید و هم بتوان به راحتی به مجموعه فعالیتی که آنها به صورت لحظه ای انجام می دهند نظارت داشت. 

در ادامه شرکت بهین تک گستر ابتدا به تعریف کلی در خصوص دورکاری خواهد پرداخت و سپس به معرفی 4 نمونه از بهترن نرم افزارهای دورکاری در ایران اشاره خواهد نمود.

دسته بندی و طبقه بندی مشتریان در CRM

 در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و تهیه بانک اطلاعاتی شناسایی مشتریان  بالفعل و بالقوه  بسیار مهم  و موثر است .  حفظ روابط مستحکم و چگونگی برقراری ارتباط با مشتریان با تقسیم بندی و تفکیک آن ها  براساس ویژگی هایشان   روشن می شود . در اصل ، ارتباطات مهمترین و تاثیر گذار ترین بخش در نرم افزار بهین تک گستر است .  

مهم ترین دلایل اهمیت نرم افزار CRM

به عقیده ی "ادموند تامپسون "  45 درصد از موفقیت CRM  به  رهبری کلان سازمان ، 40 درصد  از آن به مدیریت اجرایی پروژه و فقط 15درصد به نرک افزار یا  تکنولوژی بستگی دارد . بنابراین نرم افزار  بهین تک گستر علاوه براین که اطلاعات را دسته بندی می کند و در اختیاران مدیران قرار می دهد،  نوعی عمل کردن و  بودن نیز می باشد  .  CRM    نرم افزاری تحلیلی و مجهز است که اطلاعات مشتریلان شرکت را جمع آوری و منظم می کند ، آنها را دقیقا تحلیل وبررسی می کند و بعد از نتیجه گیری صحیح ارتباطی قوی با مشتریان برقرار می کند . نرم افزار بهین تک گستر به هر آنچه که  کارشناسان بازاریابی شرکت درباره ی  مشتریان می دانند نظم می دهد تا دید فروشندگان را نسبت به آن ها وسیع کند .

Subscribe to this RSS feed
Press enter to search
Press enter to search